Kołczewo noclegi, informacje, wczasy w Kołczewie

Międzywodzie

Międzywodzie

Międzywodzie to niewielka wieś wypoczynkowa umiejscowiona na Mierzei Międzywodzkiej pomiędzy brzegiem Morza Bałtyckiego oraz wodami Zal. Kamieńskiego. Miejscowość ta położona jest na pierwszej pod względem wielkości naszej wyspie – wyspie Wolin, wśród pięknych lasów sosnowych i mieszanych.

Międzywodzie bardzo dobrze dopasowane jest do przebywania dla osób z problemami ruchowymi – niskie i gładkie deptaki ułatwiają poruszanie się, a od ulicy Zwycięstwa w kierunku plaży wiedzie zejście przystosowane dla potrzeb wczasowiczów przemieszczających się na wózkach. Entuzjaści szerokich, piaszczystych, czystych plaż nie mają powodów do narzekań na plażę w letnisku. Kąpielisko, w wakacje chronione przez WOPR, ma długość w przybliżeniu sześćset m, a zlokalizowane jest na wysokości między przeciągnięciem ulic Szkolnej oraz Westerplatte.
Międzywodzie, w związku na bliskość Zalewu Kamieńskiego, to także wzięte miejsce dla miłośników sportów wodnych, żeglarzy i wędkarzy. Na entuzjastów żagli oczekuje całkowicie odnowiony oraz dostosowany do europejskich standardów pirs.
Dodatkowym pozytywem Międzywodzia, za pośrednictwem położenia na Wyspie Wolin, jest bliskość Wolińskiego Parku, wraz z Zagrodą Pokazową Żubrów. Zagroda to też miejsce zdrowienia również innych rodzajów zwierząt, w osobnych siedzibach znajdują się : orły bieliki, jelenie oraz dziki. Po wyzdrowieniu, zwierzęta wypuszczane są na wolność.
Z racji na wzmożony ruch turystyczny w sezonie wakacyjnym, rekomendujemy dojazd do miejscowości poprzez miejscowość Wolin natomiast doradzamy objeżdżać znacznie bardziej zatłoczony Kamień Pomorski.
Noclegi w Międzywodziu to wieloraka oferta domów wypoczynkowych, pensjonatów, domów gościnnych, kwater oraz pokoi. Pełna oferta noclegów czeka na Ciebie pod adresem: www.miedzywodzie.net.pl/noclegi/wszystkie

Polecamy

NadMorzem.com
Pokoje nad Morzem

Nadmorzem.com - pokoje nad morzem

Wczasy z dziećmi nad morzem

Nadmorzem.com - pokoje nad morzem