Kołczewo noclegi, informacje, wczasy w Kołczewie

Łukęcin

Łukęcin

Pomiędzy Dziwnowem i Pobierowem leży niewielka, niezbyt znana miejscowość wypoczynkowa Łukęcin. Zlokalizowana wśród lasu iglastego odgradzającego morze od miejscowości. Łukęcin to także miejsce odpoczynku harcerzy – organizowane są tu obozy namiotowe.

Porośnięty lasem świerkowo – sosnowym niewysoki klif oddziela plażę, dodając powietrzu żywicznych aerozoli, które w połączeniu z morskim jodem dobroczynnie wpływają na nasz układ oddechowy. Przy zejściu na plażę (przedłużenie ulicy Morskiej), które prowadzi po schodkach, latem działa strzeżone kąpielisko długie na 200 metrów, przy zejściu tym usytuowano również sanitariaty. A sam piaszczysty brzeg jest dostatecznie szeroki oraz oczywiście piaszczysty.
Decydując się na noclegi nad morzem w w tej miejscowości letniskowej mają Państwo możliwość czynnego wypoczynku. Poza szlakami pieszymi i rowerowymi znajduje się tu również stadnina oferująca lekcje jazdy konnej i przejażdżki bryczką.
Wszyscy, którzy na co dzień żyją wśród hałasu dużych miast z pewnością uznają dominującą tutaj spokój i ciszę, nawet w sezonie wczasowym nie ma tu rzeszy turystów. morski brzeg jest nie więcej jak kilometr – a z okolic ul. Morskiej – około 400 metrów. Działają w tej okolicy ośrodki urlopowe, domy gościnne, domki wakacyjne oraz kwatery prywatne oferujące wczasowiczom noclegi w Łukęcinie.

Polecamy

NadMorzem.com
Pokoje nad Morzem

Nadmorzem.com - pokoje nad morzem

Wczasy z dziećmi nad morzem

Nadmorzem.com - pokoje nad morzem